Web Tasarım Süreci

Ön Görüşmeweb tasarımı

Bizimle irtibata geçer geçmez çalışmalarımız başlamaktadır. Yüzyüze ya da telefonla görüşerek hedeflerinizi daha iyi anlamaya çalışırız. İlk görüşmelerde temel amaç beklentilerinizi ve vizyonunuzu anlamaktır. Önünüzdeki engelleri de analiz ederek, hedeflerinize sorunsuz bir şekilde ulaşmayı sağlama adına planlarımızı yaparız. Ayırdığınız bütçenize göre en ideal çözümü bulmak için uzmanlarımız sizinle beraber ön çalışmaları yapar.

Hedefler

Tüm firmaların hedefleri ve çalışma şekilleri birbirinden farklıdır. Her proje ayrı olarak ele alınır. Eğer sizi iyi anlayamazsak etkili bir çözüm sunamayacağımızın bilincindeyiz. Bu ilk görüşme ve değerlendirmeler sonunda çözüm teklifimizi sunarız.

Hedef ve beklentilerinizi belirledikten sonra ve sunulan çözüm kabul edildikten sonra projenin teknik çalışmalarına başlanır. Aynı sektördeki rakiplerin pazar araştırmaları yapılır. Beğenilen rakip ya da diğer firmalar incelenir. Hedef kitle belirlenir. Bu kitleye uygun içerik ve ara yüz çalışmaları yapılır. İnternet sitesi üzerinden sunulacak tüm bilgi, form, medya gibi dijital veriler toplanır.

Web Tasarımı

Beğenilen tasarımlar ve kurumun belirlediği renk tonları üzerinden tasarım aşamasına geçilir. Tüm mobil cihazlarda uyumlu olarak görüntülenebilecek alt yapıda web sitesi tasarımı yapılır.

Web Sitesi Testleri

Web sitesi tasarımı tamamlandıktan sonra içeriklerin kontrolleri yapılır. Bağlantı testleri, sayfa hız ve yüklenme testleri de yapılarak sitenin en hızlı bir şekilde çalışması sağlanır.

Teslim Sonrası

Tr Web Tasarımı olarak teslim ettiğimiz her işin arkasındayız. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya reklamları, sitenin güncellemeleri gibi konularda da ihtiyaç olması durumunda destek vermekteyiz.

 

Paylaşmak için: