Web Tasarımı

web tasarım hizmetleri

Web Tasarımı

Küçük ve orta ölçek firmalar için bütçelerine en uygun ve en hızlı çalışan, mobil cihazlarda ve tabletlerde de erilişilebilen (Responsive) Kurumsal Web Sitesi Tasarımı hizmetini Pendik, İstanbul’da sunmaktayız.

Öncelikle kurumun internet üzerinde yapmak istediklerini anlıyor, sonrasında bu istekleri en son teknolojik gelişmeler ışığında gerçekleştiriyoruz.

İnternet sitelerinin gelecekte ihtiyacı olan güncellemeler içinde yapılan her işin arkasında olan Tr Web Tasarımı, dijital dünyadaki dışa açılan yüzü olan internet sitenizi 7×24 çalışabilmesi için her türlü desteği kesintisiz vermektedir.

İnternet sitelerinin en önemli trafik kaynağı olan arama motorlarına uyumlu tasarımlar üretmekteyiz. Bu alandaki gelişmeleri takip edip, en son araçları kullanarak arama motorlarına uyumlu altyapıya sahip internet sitesi tasarımları sunmaktayız. Arama motoru optimizasyonu (Seo) her bir kurumun durumu ayrı ayrı incelenerek, anahtar kelimeler kurumla yapılan görüşmeler neticesinde belirlenerek yapılmaktadır.

Paylaşmak için: